۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

دوره تخصصی آموزش ایپلن

دوره تخصصی آموزش ایپلن

دوره تخصصی نرم افزار ایپلن (eplan )یکی از قدرتمند‌ترین نرم افزار های طراحی نقشه‌های برقی، طراحی دو بعدی و سه بعدی تابلوهای برق در جهان میباشد.

چرا باید ایپلن رو یاد بگیریم؟

نرم افزار ایپلن قدرتمند‌ترین نرم افزار طراحی نقشه‌های برقی و طراحی دو بعدی و سه بعدی تابلوهای برق در جهان بوده، و نرم افزار eplan کاملا هوشمندانه و اتوماتیک کار خود را انجام می‌دهد!

تمام دوستانی که در حوزه برق و اللخصوص برق صنعتی و سیستمهای اتوماسیون فعالیت می‌کنند حتما اسم نرم افزار eplan به گوش آنها خورده و می‌دانند که این نرم افزار میتواند نیاز طراحی انواع کارگاه‌ها و کارخانه‌ها یا بهتر بگوییم نیاز تمام واحداهای صنعتی ، پستهای برق، نیروگاه‌ها و حتی بسیاری از ساختمانها را مرتع سازد.

حال بعد از از معرفی نرم افزار ایپلن بهتر است در خصوص محیط سه بعدی این نرم افزار در آموزش پیش رو کمی صحبت کنیم.

محیط سه بعدی ایپلن این امکان را فراهم میکند تا به راحتی هر تابلوی برقی را به صورت ۳d طراحی کنیم و تمام ریپورتهای مد نظر کارخانجات تابلو سازی را براورده کنیم.

شما دوست عزیز میتوانید بعد از اتمام مراحل طراحی در محیط سه بعدی ایپلن اطلاعاتی نظیر اطلاعات سوراخ کاری، برش کاری، لیبلینگ و وایرینگ را در اختیار دستگاه‌های صنعتی بگذارید تا برای شما به راحتی تمام عملیات صنعتی روی تابلو برق را پیاده سازی کنند

بعد از گذراندن آموزش eplan ؟

از آنجا که نقشه، زبان صنعت است، شما با یادگیری اصولی طراحی و پیاده سازی نقشه‌های تابلو برق در طی این مسیر به راحتی می‌توانید بعد از دوره برای هر شرکت چه در ایران و چه در خارج از ایران نقشه‌های حرفه‌ای طراحی کنید.

شما بعد از گذراندن دوره آموزش ایپلن می‌توانید به راحتی جذب شرکتهای داخلی و بین المللی شوید و درآمد ریالی یا دلاری داشته باشید.

آموزشگاه برق ادیسون به شما کمک می‌کند تا قدرتمندترین نرم افزار دنیا را با بیانی شیرین و رسا و کاملا به صورت پله به پله فرا بگیرید.

از آنجا که در دوره آموزش نرم افزار ایپلن به صورت سه بعدی نیز به بررسی تابلو سیواکن زیمنس می پردازیم، شما بعد از گذراندن این دوره با کلی مفاهیم و اصطلاحات تخصص آشنا خواهید شد که حتما برای شما در گوشه گوشه صنایع بسیار مفید خواهد بود.

پس همین الان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام بروی لینک کلیک کنید

آموزش نقشه کشی پیشرفته برق صنعتی با نرم افزار EPLAN

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون

برق

ایپلن چیست؟