۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان گردشگری

دوره های آموزشی رشته گردشگری

این دپارتمان شامل حرفه هایی مانند راهنمای عمومی گردشگری، راهنمای گردشگری سلامت، راهنمای طبیعت گردی (اکوتوریسم) و مهارت های زبان گردشگری است که آموزشگاه ادیسون با توجه به اینکه بیشتر متقاضیان دوره های مهارتی قصد مهاجرت دارند حرفه های مرتبط با زبان انگلیسی را اموزش می دهد. زبان انگلیسی عمومی،  برقراری ارتباط با گردشگران به زبان انگلیسی در سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته حرفه هایی است که در این دپارتمان اجرا می شود.

مدرک فنی و حرفه ای گردشگری

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.

1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای

2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)

مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های تخصصی گردشگری

آقای حمیدرضا برادران درخشی مربی حرفه های گردشگری و مدیریت دپارتمان گردشگری

آقای علی اکبر عمارتیان مربی زبان انگلیسی و گردشگری آموزشگاه ادیسون

خانم مهندس زهره پاشایی مربی زبان انگلیسی آموزشگاه ادیسون

توضیحات تکمیلی

معرفی دپارتمان گردشگری

یکی از جذابترین رشته ها در سراسر جهان برای افرادی که سفرکردن را دوست دارند، گردشگری یا در بیان درست تر مدیریت گردشگری است این رشته دارای مزایای متعددی می باشد از جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • افراد در این رشته می توانند سفرهای زیاد و از مکان های مختلف بازدید به عمل آورند.
  • افراد می توانند با فرهنگ ها و آداب و رسوم مختلف و روحیات آنها در داخل و خارج از کشور آشنا شوند.
  • افراد می توانند با تاریخ و تمدن و طبیعت و مکان توریستی متعدد آشنا شوند.
  • افراد می توانند با گردشگران به زبان انگلیسی یا زبان محلی ارتباط برقرار کنند

هر چقدر جذب توریست در یک کشور بیشتر باشد به موازات آن صنعت گردشگری به سودآوری بالایی خواهد رسید همچنین در کنار آن کارشناسان گردشگری به درآمدهایی بسیار بالایی دست پیدا خواهند کرد.

آموزشگاه فنی برق ادیسون با داشتن تنوع در لیست دوره های آموزشی گردشگری، مدرسان متخصص و فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز دوره ها، یک تجربه واقعی را برای کارآموزان ایجاد می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه سریع و کارآمد به صورت حرفه ای برای آینده شغلی خود آماده شوند.

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

مدرک فنی و حرفه ای گردشگری آموزشگاه ادیسون مشهد

اخذ گواهینامه مهارت گردشگری، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. داشتن مدرک فنی حرفه ای گردشگری در کنار مدارک تحصیلی، مهر تاییدی بر مهارت کارآموزان بوده و به هنگام استخدام نیز، اولویت بالاتری نسبت به سایرین دارند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها

لیست دوره های آموزشی گردشگری ادیسون

دوره های آموزشی در آموزشگاه فنی ادیسون بسیار گسترده است و این آموزشگاه تمامی رشته ها و دوره های بین المللی گردشگری را از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می دهد. کارآموزان با هر سطحی می توانند در این دوره ها متناسب با علاقه و نیاز خود ثبت نام کنند و مهارت های خود را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.