۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان کنترل و اتوماسیون

دوره های آموزشی رشته کنترل و اتوماسیون صنعتی

این دپارتمان شامل حرفه های برنامه نویسی با انواع PLC های معتبر از جمله DELTA , SIMENS , LS می شود که هر کدام در زمینه اتوماسیون خط تولید کارخانجات و یا تاسیسات و هر مجموعه ای که فرآیند اجرای کار آن نیاز به کنترل و نظارت باشد استفاده می شود. این حرفه ها بسیار جذاب و یکی از شاخه های مهم مهندسی است و البته نیاز به اطلاعات مهارتی متنوعی هم دارد. برق صنعتی یکی از مهارت های ضروری در این رشته است. با توجه به اینکه برنامه نویسی توسط نرم افزارهای مهندسی هر برند انجام می شود داشتن کامپیوتر و دانش اولیه کار با کامپیوتر از ضروریات این رشته می باشد.
اتوماسیون صنعتی با PLC دلتا با دستورات پایه و دستورات پیشرفته و مانیتورینگ صنعتی با HMI دلتا و دوره اینورتر(درایو) و همچنین اتوماسیون صنعتی با PLC S7-1200 در این دپارتمان وجود دارد که در بازار ایران و اروپا کاربرد موثری دارد.

مدرک فنی و حرفه ای کنترل و اتوماسیون

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.
1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای
2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)
مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های تخصصی کنترل و اتوماسیون

آقای مهندس شاهین سعید نامقی کارشناس امور اداری و مدیر و مربی برق و دپارتمان اتوماسیون صنعتی

آقای مهندس شهریاردوست مربی سیستم های حفاظتی و امنیتی و اتوماسیون صنعتی

توضیحات تکمیلی

معرفی دپارتمان کنترل و اتوماسیون صنعتی

امروزه نوآوری های تکنولوژی، روز به روز در حال گسترش است و گذراندن دوره های بین المللی برق و اتوماسیون صنعتی، توانایی هایی برای کارآموزان این دوره ها ایجاد می کند که از آن می توانند در جهت ساخت، طراحی، توسعه و یا تعمیر تجهیزات الکتریکی استفاده کنند و بر آن نظارت داشته باشند. یک تکنسین برق برای داشتن آینده شغلی با درآمد بالا و سودمند، لزوما نیازی به داشتن مدارک تحصیلی نداشته و می تواند از طریق گذراندن دوره های کارآموزی فنی حرفه ای و بدست آوردن مهارت و تجربه در بسیاری از صنایع و شرکت های بزرگ و کوچک وارد بازار کار شود و درآمد عالی کسب نماید. آموزشگاه فنی برق ادیسون با داشتن تنوع در لیست دوره های آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی، مدرسان متخصص و فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز دوره ها، یک تجربه واقعی را برای کارآموزان ایجاد می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه سریع و کارآمد به صورت حرفه ای برای آینده شغلی خود آماده شوند.

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

دریافت مدرک دوره آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. داشتن مدرک فنی حرفه ای برق و اتوماسیون صنعتی در کنار مدارک تحصیلی، مهر تاییدی بر مهارت کارآموزان بوده و به هنگام استخدام نیز، اولویت بالاتری نسبت به سایرین دارند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه برق ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها

لیست دوره های آموزشی کنترل و اتوماسیون صنعتی

تنوع دوره های آموزشی در آموزشگاه فنی برق ادیسون بسیار زیاد است و آموزشگاه تمامی رشته ها و دوره های بین المللی برق را از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می دهد و کارآموزان با هر سطحی می توانند در این دوره ها متناسب با علاقه و نیاز خود ثبت نام کنند و مهارت های خود را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.