۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان کامپیوتر

دوره های آموزشی رشته کامپیوتر

این دپارتمان شامل حرفه های کاربردی از جمله کاربر ICDL ، فتوشاپ، اتوکد، برنامه نویسی کامپیوتر با ویژوآل بیسیک ، نرم افزار کورل، طراحی سایت، برنامه نویسی Python طراحی سایت (ciw)، برنامه نویسی c++ و … می باشد. کارآموزان با شرکت در این دوره ها، می توانند مهارت خود را در امور فناوری اطلاعات افزایش دهند و در بسیاری از سازمان ها، ادارات و سایر محیط هایی که به نحوی با امور مرتبط با کامپیوتر و برنامه نویسی سر و کار دارند مشغول به کار شوند. کلاس ها به صورت حضوری یا نیمه حضوری برگزار می شود و در مواردی امکان اجرای کلاس بصورت خصوصی هم وجود دارد. البته لازم به ذکر است در آموزشگاه ادیسون دوره های آموزشی خاص برای کارآموزان شهرستانی در قالب ورکشاپ های آموزشی پیش بینی و اجرا می شود.

مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.

1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای

2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)

مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های تخصصی کامپیوتر

خانم مهندس زهره مرغزار مدرس و مربی کامپیوتر و دپارتمان فناوری اطلاعات(کامپیوتر)

توضیحات تکمیلی

معرفی دپارتمان کامپیوتر

مهارت های کامپیوتر و شاخه فناوری اطلاعات از ضروریات مهارت های فردی محسوب می شود. تمام شاخه های شغلی و مهندسی دانش کامپیوتر و تسلط بر نرم افزار های مهندسی کار را بسیار راحت تر و حرفه ای تر کرده است لذا این دانش و مهارت، توانایی هایی برای کارآموزان ایجاد می کند که بصورت حرفه ای تر بتوانند در بازار کار فعالیت نمایند. قطعا می توان گفت فردی که به امور کامپیوتر مسلط نباشد در انجام بسیاری از فعالیت های شغلی به چالش کشیده می شود و این امر ضرورت تسلط به این حرفه را نشان می دهد.

آموزشگاه فنی برق ادیسون با داشتن تنوع در لیست دوره های آموزشی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مدرسان متخصص و فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز دوره ها، یک تجربه واقعی را برای کارآموزان ایجاد می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه سریع و کارآمد به صورت حرفه ای برای آینده شغلی خود آماده شوند.

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر آموزشگاه ادیسون مشهد

دریافت مدرک دوره آموزشی کامپیوتر، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. داشتن مدرک فنی و حرفه ای کامپیوتر در کنار مدارک تحصیلی، مهر تاییدی بر مهارت کارآموزان بوده و به هنگام استخدام نیز، اولویت بالاتری نسبت به سایرین دارند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها

لیست دوره های آموزشی کامپیوتر ادیسون

آموزشگاه ادیسون دارای مهارت های آموزشی متنوعی است و کارآموزان می توانند مهارت های مورد نظرشان را با توجه به برنامه شغلی که دارند انتخاب نمایند. تمام دوره های آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه می گردد وکارآموزان با هر سطحی می توانند در این دوره ها متناسب با علاقه و نیاز خود ثبت نام کنند و مهارت های خود را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.