۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان الکترونیک و تعمیرات موبایل

این دپارتمان شامل آموزش تعمیر بردهای الکترونیک و منابع سوئیچینگ و همچنین تعمیر سخت افزار و تعمیر پیشرفته نرم افزار موبایل و همچنین تعمیرات سخت افزار موبایل های آیفون می باشد.
علاقه مندان عزیز با شرکت در این دوره می توانند مهارت خود را به عنوان تکنسین برق در شاخه الکترونیک و تعمیرات موبایل افزایش دهند و با اخذ مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کشور در بسیاری از شرکت‌های معتبر مشغول به کار شوند و یا برای خود شغلی پر درآمد ایجاد نمایند.
کلاس ها به صورت حضوری برگزار شده و امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی نیز می باشد.
البته دوره هایی هم برای شهرستانی های عزیز به صورت ورکشاپ در قالب کلاسهای فشرده نیز طراحی شده است.
دوره تعمیرات موبایل و الکترونیک محدودیت سنی نداره و از سن ۱۲ سال به بالا میتونن تو این دوره شرکت کنن.
دوره تعمیرات موبایل یک فرصت طلایی برای علاقه مندان به مبحث موبایل چه سخت افزار و چه نرم افزار می باشد این دوره کاملا کاربردی از مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود.
سرفصل دوره تعمیرات موبایل در راستای استاندارد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همچنین منطبق با بازار کار می باشد به همین دلیل علاقه مندان هم می‌توانند بعد از پایان دوره هم مدرک معتبر و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای دریافت نمایند که جهت اقدام برای مهاجرت رزومه کاری محسوب می شود و همچنین برای جواز کسب و راه اندازی کسب و کار اقدام نمایند.
موضوع مهم دیگه این دوره کاملا تضمینی و با پشتیبانی کامل برگزار میشه و اگر کارآموزی به هر دلیل نتوانست در یک دوره شرکت کند و نتیجه مطلوب نگرفت میت اند در دوره بعدی به صورت رایگان شرکت نماید.

مدرک فنی و حرفه ای الکترونیک و تعمیرات موبایل

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.

1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای

2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)

مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

دوره های دپارتمان الکترونیک و تعمیرات موبایل

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های الکترونیک و تعمیرات موبایل

توضیحات تکمیلی

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

مدرک فنی حرفه ای برق ادیسون

کسانی که دوره های آموزشی را در آموزشگاه ادیسون طی می کنند بعد از پایان دوره برای شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند البته برای تعیین سطح مهارتی کارآموزان در طی دوره آموزشی، آزمون های میان ترم گرفته می شود تا کارآموز آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون های رسمی سازمان فنی و حرفه ای پیدا کند. دریافت مدرک دوره آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. داشتن مدرک فنی حرفه ای برق و اتوماسیون صنعتی در کنار مدارک تحصیلی، مهر تاییدی بر مهارت کارآموزان بوده و به هنگام استخدام نیز، اولویت بالاتری نسبت به سایرین دارند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه برق ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها