۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
آموزش اتوکد الکتریکال

یکی از مکمل های مهارتی مرتبط با برق طراحی نقشه های برق با نرم افزار اتوکد الکتریکال است. در دوره آموزشی برق صنعتی و برق ساختمان کارآموز به اصول طراحی مدارات مسلط می شود اما این طراحی ها روی کاغذ میلیمتری ترسیم می شود با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز بازار و همچنین رقابت کاری ، لازم است کارآموز به شکل حرفه ای تری وارد  بازار شود . این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین ابزار ی است که می تواند در صنعت برق و در شرکت های مهندسی مرتبط با برق مانند تابلو سازی برق صنعتی کاربرد ویژه‌ای داشته باشد. یکی از خصوصیات این  نرم افزار این است که می توان  نقشه های فنی در پروژه های ساختمان را در آن ترسیم کرد. بنابراین داشتن این مهارت می تواند از نظر شغلی بسیار ارزشمند باشد. تمام علاقمندان به حوزه برق و دانشجویان و مهندسین برق در هر گرایشی می توانند در این حرفه وارد شوند.

پیش نیاز ورود به این دوره گذراندن دوره آموزشی برق صنعتی یا برق ساختمان است کافیست الفبای ورود به این حرفه را به خوبی درک نمائید  آموزشگاه ادیسون با بیش ازدو دهه تجربه و با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان اولین آموزشگاه برق صنعتی در شرق کشور به ساده ترین شکل ممکن توانسته است کارآموزان بسیار زیادی را وارد بازار کار نماید.

گذراندن مکمل های مهارتی زمان زیادی نمی برد اما شما را حرفه ای خواهد کرد بنابراین با اعتماد به نفس خوبی می توانید در کسب و کارتان وارد شوید.

یکی از مزیت های این دوره آموزشی این است که دارای گواهینامه فنی و حرفه ای است و این گواهینامه قابل ترجمه است و برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند به عنوان رزومه مهارتی محسوب می شود.

پادکست آموزش اتوکد الکتریکال

شهریه دوره

1,340,000 تومان

مدت آموزش

1 ماه

مدرسان آموزش اتوکد الکتریکال

آقای مهندس بهزاد منصوری کارشناس و مربی برق و دپارتمان برق

دستاوردهای آموزش اتوکد الکتریکال

مشاغل مرتبط با این حرفه برق صنعتی، تابلو سازی برق، صنایع ماشین سازی، تاسیسات حرارتی برودتی ، ساختمان سازی و ... می باشد.

یکی از مباحث آموزشی این دوره، آشنایی با علائم فنی و حقیقی تجهیزات برق و تابلو سازی برق است که این علائم بر اساس استاندارد های بین المللی و معتبر وجود دارد.

طراحی نقشه ها و اصول شناسایی تجهیزات در نقشه ها و در مجموع نقشه خوانی یکی از مواردی است که باید یه آن مسلط بود. این دوره آموزشی اصول و قواعد ترسیم نقشه آموزش داده می شود و به راحتی می توان نقشه ها را با نرم افزار طراحی نمود.

در این دوره کارآموز می تواند از طریق نرم افزار محاسبات دقیق لوازم الکتریکی مورد نیاز در تابلو و همچنین ابعاد فرم تابلو را تعیین کند که این امر در بهبود فضای مورد نیاز و کاهش هزینه ها بسیار مهم است.

یکی از نیازهای ضروری در صنعت ساختمان طراحی نقشه های برق در پلان های مختلف است مانند پلان روشنایی، پلان پریزها، پلان سیستم های امنیتی و ... داشتن مهارت اتوکد الکتریکال تمام این نیازها را تامین می کند.

داشتن مهارت نقشه کشی پیشرفته با نرم افزار ، به تنهایی یک شغل محسوب شود اما ضروری است که فرد دوره های برقکار صنعتی و تابلو سازی برق و برقکار ساختمان را هم گذرانده باشد تا به تمام امور نقشه مسلط باشد تا بتواند به صورت حرفه ای در این امر فعالیت نماید.

حدود 60 درصد کارآموزان رشته برق آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و کارآموزان بسیار زیادی هم توانسته اند با گذراندن این دوره در کنار مهارت های اصلی در کشورهای آلمان ، کانادا، استرالیا، ایتالیا و ... مشغول به کار شوند. آموزشگاه برای این عزیزان برنامه ویژه ای دارد تا هرچه سریعتر بتوانند در این امر اقدام نمایند.

سوالات متداول آموزش اتوکد الکتریکال

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان آموزش اتوکد الکتریکال