۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان حسابداری و امور بازرگانی

دوره های آموزشی رشته حسابداری

این دپارتمان شامل حرفه های کاربردی از جمله حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری تکمیلی، حسابداری رایانه کار مالی و … می باشد. کارآموزان با شرکت در این دوره ها، می توانند مهارت خود را در امور مالی و حسابداری افزایش دهند و در بسیاری از سازمان ها، ادارات و سایر محیط هایی که به نحوی با امور مرتبط با حسابداری و مالی سر و کار دارند مشغول به کار شوند. کلاس ها به صورت حضوری یا نیمه حضوری برگزار می شود و در مواردی امکان اجرای کلاس بصورت خصوصی هم وجود دارد.

مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و امور بازرگانی

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.

1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای

2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)

مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های تخصصی حسابداری و امور بازرگانی

توضیحات تکمیلی

معرفی دپارتمان حسابداری

هر بنگاه اقتصادی برای بقاء کار خود نیازمند مهارت های است که یکی از مهمترین آنها دانش اقتصادی در آن شغل است. گاها بعضی ها تصور می کنند که امور حسابداری برای مشاغلی مطرح می شود که با حجم زیادی از مسائل مالی و بازرگانی درگیر است و برای مشاغل کوچک نیازی به حسابدار و مشاوره مالی نیست اما در واقع هر شغلی باید حساب دخل و خرج امورات خود را آن طور که باعث پیشرفت و توسعه می شود بداند تا بتواند بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشد.

در تمام فعالیت های شغلی دانش حسابداری و تسلط بر نرم افزار های آن جزء ضروریات است لذا این دانش و مهارت، راه را برای کارآموزان باز می کند که بصورت حرفه ای تر با تمام مشاغل بازار کار ارتباط برقرار  نمایند. فردی که دانش امور مالی و حسابداری نداشته باشد نمی تواند در حساب سود و زیان و تراز مالی مجموعه خود  مسلط باشد.

آموزشگاه فنی برق ادیسون با داشتن تنوع در لیست دوره های آموزشی حسابداری و امور مالی، مدرسان متخصص و فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز دوره ها، یک تجربه واقعی را برای کارآموزان ایجاد می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه سریع و کارآمد به صورت حرفه ای برای آینده شغلی خود آماده شوند.

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

مدرک فنی و حرفه ای حسابداری آموزشگاه ادیسون مشهد

دریافت مدرک دوره آموزشی حسابداری، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. و در زمان استخدام، الویت با افرادی است که  در کنار مدارک تحصیلی، مدارک فنی و حرفه ای هم داشته باشند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها

لیست دوره های آموزشی حسابداری ادیسون

دوره های آموزشی در آموزشگاه ادیسون بسیار گسترده است و کارآموزان می توانند تمامی رشته ها و دوره های بین المللی حسابداری را از مقدماتی تا پیشرفته طی کنند. کارآموزان با هر سطحی می توانند در این دوره ها متناسب با علاقه و نیاز خود ثبت نام کنند و مهارت های خود را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.