۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷

دپارتمان برق

این دپارتمان شامل تمام رشته های برق صنعتی و ساختمان، نقشه کشی پیشرفته برق صنعتی با نرم افزار eplan، اصول نقشه کشی و نقشه خوانی با اتوکد، کارگاه مدارات فرمان، مونتاژ و نصب تابلوهای برق، ترسیم نقشه های تاسیسات الکتریکی، تجزیه و تحلیل مدارات، اجرای سیستم هوشمندسازی ساختمان، دوره کارور متلب، متره و برآورد هزینه تاسیسات الکتریکی، نورپردازی با نرم افزار دیالوکس، نصب سیستم زمین حفاظتی و … می باشد. کارآموزان با شرکت در این دوره ها، می توانند مهارت خود را به عنوان تکنسین برق افزایش دهند و در بسیاری از کارخانه ها، سازمان ها، ادارات و سایر محیط ها مشغول به کار شوند. کلاس ها به صورت حضوری یا نیمه حضوری برگزار می شود و در مواردی امکان اجرای کلاس بصورت خصوصی هم وجود دارد. البته لازم به ذکر است در آموزشگاه ادیسون دوره های آموزشی خاص برای کارآموزان شهرستانی در قالب ورکشاپ های آموزشی پیش بینی و اجرا می شود.

مدرک فنی و حرفه ای برق

کارآموز می تواند بعد از اتمام دوره و شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای (کتبی و عملی) گواهینامه های زیر را دریافت نماید.

1- گواهینامه بین المللی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای

2- گواهینامه بین المللی لاتین (اختیاری)

مدارک فنی حرفه ای ارائه شده توسط آموزشگاه ادیسون، قابل ترجمه برای سایر کشورهای خارجی بوده و امکان مهاجرت برای کارآموزان را فراهم می کند.

مشاوره پیش از ثبت نام

جهت اطلاع از جزئیات و شهریه دوره ها با ما در ارتباط باشید.

مدرسان دوره های تخصصی برق

آقای مهندس غلامحسن سامی مدیر و موسس و مربی برق

آقای مهندس مهرداد بیناباجی مدرس و مربی برق و دپارتمان برق

آقای مهندس بهزاد منصوری کارشناس و مربی برق و دپارتمان برق

آقای مهندس شاهین سعید نامقی کارشناس امور اداری و مدیر و مربی برق و دپارتمان اتوماسیون صنعتی

توضیحات تکمیلی

معرفی دپارتمان برق
تمام کارخانجات و شرکت های صنعتی و تاسیسات ادارات سازمان ها و مجتمع ها به برق صنعتی و ساختمان و شاخه های مرتبط با برق وابسته است و بدون برق از فعالیت باز می ماند و این فقط مختص یک مکان نیست و در تمام دنیا تمام صنایع به برق و دانش برق نیازمند است به همین دلیل داشتن مهارت های فنی برق و اتوماسیون صنعتی شرایط ورود به بازار کار را در ایران و خارج از کشور فراهم می کند یک تکنسین برق برای داشتن آینده شغلی با درآمد بالا و سودمند، لزوما نیازی به داشتن مدارک تحصیلی نداشته و می تواند از طریق گذراندن دوره های کارآموزی فنی حرفه ای و بدست آوردن مهارت و تجربه در بسیاری از صنایع و شرکت های بزرگ و کوچک وارد بازار کار شود و درآمد عالی کسب نماید. آموزشگاه فنی برق ادیسون با داشتن تنوع در لیست دوره های آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی، مدرسان متخصص و فراهم کردن تجهیزات مورد نیاز دوره ها، یک تجربه واقعی را برای کارآموزان ایجاد می کند و به آنها یاد می دهد که چگونه سریع و کارآمد به صورت حرفه ای برای آینده شغلی خود آماده شوند.

سوالات متداول

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

صدور گواهینامه

مدرک فنی حرفه ای برق ادیسون

کسانی که دوره های آموزشی را در آموزشگاه ادیسون طی می کنند بعد از پایان دوره برای شرکت در آزمون های سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند البته برای تعیین سطح مهارتی کارآموزان در طی دوره آموزشی، آزمون های میان ترم گرفته می شود تا کارآموز آمادگی لازم را برای شرکت در آزمون های رسمی سازمان فنی و حرفه ای پیدا کند. دریافت مدرک دوره آموزشی برق و اتوماسیون صنعتی، مزایای بسیاری برای فراگیران این دوره ها دارد. داشتن مدرک فنی حرفه ای برق و اتوماسیون صنعتی در کنار مدارک تحصیلی، مهر تاییدی بر مهارت کارآموزان بوده و به هنگام استخدام نیز، اولویت بالاتری نسبت به سایرین دارند. همچنین مهاجرت آسان که از نظر بسیاری افراد به عنوان یک چالش تلقی می شود، از دیگر مواردی است که کارآموزان به دنبال آن هستند و می توانند با داشتن مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه برق ادیسون و ترجمه آن، روند مهاجرت خود را ساده تر نمایند.

تصاویر دوره های برگزار شده آموزشگاه فنی برق ادیسون

لیست دوره ها

لیست دوره های آموزشی برق ادیسون

تنوع دوره های آموزشی در آموزشگاه فنی برق ادیسون بسیار زیاد است و آموزشگاه تمامی رشته ها و دوره های بین المللی برق را از مقدماتی تا پیشرفته ارائه می دهد و کارآموزان با هر سطحی می توانند در این دوره ها متناسب با علاقه و نیاز خود ثبت نام کنند و مهارت های خود را برای ورود به بازار کار افزایش دهند.