۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
کاربر فتوشاپ

همیشه کار کردن بر روی عکسها جذاب است ، اینکه بر روی  تصویری که  داریم خود بتوانیم تغییراتی انجام دهیم را همه دوست دارند . دوره فتوشاپ در ۱۵ جلسه به شما یاد می دهد که اینکار را به راحتی انجام دهید . اگر دنبال شغل مناسبی هم هستید این دوره می تواند شما را به آرزویتان برساند . بسیاری از دفاتر کاری، آتلیه ها، گرافیست ها و دفاتر طراحی یکی از شروط استخدام را مسلط بودن به فتوشاپ عنوان می کنند ضمن اینکه ابزارهای مختلفی از آن در دسترس هست. هزاران پلاگین و اکشن و … که کار شما را راحت تر می کنند.

اگر دوست دارید در فضاهای مجازی فعال باشید ویرایش عکسهایی که در فضای مجازی بارگذاری می شود توسط فتوشاپ انجام می گیرد چه بهتر است که خودتان یاد بگیرید که چگونه بهترین عکسها را برای پست های خود آماده کنید.

اگر دوست دارید طراح سایت شوید قبل از اینکه به سراغ برنامه نویسی بروید فتوشاپ را یاد بگیرید . طراحی زمینه های سایت شما با فتوشاپ انجام می شود .

آیا می دانید می توانید توسط فتوشاپ انیمیشن بسازید ؟

برای طراحی جعبه همه محصولات ، یک فتوشاپ کار نیاز است چرا شما نباشید ؟

کارایی فتوشاپ به قدری زیاد است که اگر هر چه از آن گفته شود کم است . ما قصد داریم دوره جذابی را برای شما  اجرا کنیم . ..

پادکست کاربر فتوشاپ

شهریه دوره

تماس بگیرید

مدت آموزش

2 ماه

مدرسان کاربر فتوشاپ

خانم مهندس زهره مرغزار مدرس و مربی کامپیوتر و دپارتمان فناوری اطلاعات(کامپیوتر)

سرفصل های کاربر فتوشاپ

کار با اسناد گرافیکی نرم افزار فتوشاپ

کار با ابزار های ترسیم و انتخاب فتوشاپ

کار با ابزارهای برش و قلم ها در فتوشاپ

کار با ابزار های روتوش در فتوشاپ

ایجاد اشکال برداری در فتوشاپ

کاربا متون و تایپو گرافی در نرم افزار فتوشاپ

کار با لایه های نرم افزار فتوشاپ

کار با سایه های فتوشاپ

تصحیح رنگ در فتوشاپ

بکار گیری فیلتر ها در فتوشاپ

اکشن در نرم افزار فتوشاپ

دستاوردهای کاربر فتوشاپ

با توجه به اینکه بیش از 90 درصد مشاغل به کامپیوتر مرتبط است هر کارآموز متناسب با اهداف شغلی خود به این مهارت نیاز دارد.

یکی از جذابیت های این دوره، آشنایی با دنیای تصاویر ، بروشورها ، بنرها و تبلیغات است که برای رشته های مهندسی کاربرد بسیاری دارد.

در محیط فتوشاپ ابزارهایی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید تصاویر را ایجاد ، روتوش ، برش ، ویرایش و .... کنید

یکی از نیازهای مهم هر رشته های مهندسی طراحی نقشه ها و پلان های مهندسی است. بنابراین می توان با شرکت های مهندسی و شهرداری ها و صنایع ارتباط برقرار کرد و در این زمینه بازاریابی کرد.

مهارت های گرافیکی در تمام دنیا مورد نیاز است هر شرکت ایرانی و خارجی برای تبلیغات و قسمت روابط عمومی خود به افرادی که با محیط گرافیکی آشنا هستند نیاز دارد و ماهانه حقوق و مزایا پرداخت کنند. با تاسیس شرکتی می توان با این دفاتر و شرکت ها ارتباط برقرار کرد و نیاز آنها را برطرف نمود.

حدود 60 درصد کارآموزان رشته برق آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و کارآموزان بسیار زیادی هم توانسته اند با گذراندن این دوره در کنار مهارت های اصلی در کشورهای آلمان ، کانادا، استرالیا، ایتالیا و ... مشغول به کار شوند. آموزشگاه برای این عزیزان برنامه ویژه ای دارد تا هرچه سریعتر بتوانند در این امر اقدام نمایند.

سوالات متداول کاربر فتوشاپ

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان کاربر فتوشاپ