۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
زبان گردشگری سطح مقدماتی
گردشگری

زبان گردشگری سطح مقدماتی

پیش ثبت نام دوره حضوری 10 % تخفیف

گردشگری برای موفقیت اقتصادهای جهانی امری حیاتی به شمار می‌روند و موجب بهبود زیرساخت‌های کشور از طریق اشتغال‌زایی می‌شوند.

آموزش زبان انگلیسی در زمینه گردشگری مناسب چه کسانی می باشد؟

یک مورد از یادگیری زبان انگلیسی در زمینه گردشگری نیز می باشد. کسانی که علاقمند به تحصیل در این رشته بسیار جذاب می باشند، باید بدانند این رشته تحصیلی سفرهای زیادی چه در داخل و یا خارج از کشور را به همراه دارد. بر این اساس آموزش زبان انگلیسی کمک بسیار چشمگیری به این افراد در زمینه برقراری ارتباط با سایرین در سراسر جهان میسر می سازد. همچنین اگر بخواهیم این زبان بسیار کاربردی را به چندین سطح به لحاظ یادگیری در رشته گردشگری تقسیم بندی نماییم می توان به سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته اشاره نمود.

یکی از ابزاری که در جهت برقراری ارتباط با یکدیگر بکار می رود و حتی انتقال نظرات، احساسات و خیلی از موارد دیگر را برای ما میسر می سازد، زبان انگلیسی است. در دنیای امروزی از زبان های بیشماری در ملل مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبانهای بسیار کاربردی و رایج در دنیای امروزی می باشد و همچنین در زمینه های مختلف بیشماری از آن استفاده می شود. از این جهت اهمیت زبان انگلیسی در دنیای امروزی بسیار مهم و پر کاربرد می باشد. یکی از مزیت های دانستن و آشنایی با زبان انگلیسی، برقراری ارتباط با دیگر افراد در سراسر جهان می باشد، که این امر از اهمیت و ضرورت بالایی نیز برخوردار می باشد.  امروزه تدریس و یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی در بسیاری از کشورهای مختلف جهان انجام می شود. یکی دیگر از مزیت های یادگیری زبان انگلیسی افزایش ضریب هوشی در افراد می باشد. بالارفتن ضریب هوشی در افراد از جمله کودکان می تواند کمک بسیار چشمگیری به آنها در زندگی روزمره میسر سازد.

پادکست زبان گردشگری سطح مقدماتی

شهریه دوره

تماس بگیرید

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان زبان گردشگری سطح مقدماتی

دستاوردهای زبان گردشگری سطح مقدماتی

سوالات متداول زبان گردشگری سطح مقدماتی

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان زبان گردشگری سطح مقدماتی