۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
حسابداری مقدماتی

حسابداری یکی از مهارت های بسیار مهم و کاربردی در عصر حاضر می باشد . امروزه افراد با شغل های غیر مرتبط نیز تا حدی به این حرفه نیازمندند ،به همین خاطر دانستن این دانش بسیار حائز اهمیت می باشد.

در پایان دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته حسابداری حضوری آزمونی از کارآموزان گرفته میشود و مدرک معتبر فنی و حرفه ای به آن ها اعطا میگردد.

تعریف حسابدار موفق و کاردان

حسابدار به شخصی می‌گویند که عملیات مالی را در هر کسب‌وکاری انجام می‌دهد. حسابداری در رگ و خون هر صاحب موفق کسب‌وکاری است

لازم به ذکر است افرادی که پیش زمینه ای از این رشته ندارند ابتدا باید دوره حسابداری مقدماتی که پایه و اساس تمامی دوره ها می باشد را گذرانده باشند.

متقاضیان در این دوره با ماهیت حساب ها به صورت کامل آشنا شده و  به تجزیه و تحلیل آن مسلط می شوند.

مباحث این دوره بسیار روان بیان شده است تا برای افراد با هر مقطعی از تحصیلات و دانش آموخته هر رشته دیگری به راحتی قابل درک باشد.

پادکست حسابداری مقدماتی

شهریه دوره

3,300,000 تومان

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان حسابداری مقدماتی

دستاوردهای حسابداری مقدماتی

سوالات متداول حسابداری مقدماتی

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان حسابداری مقدماتی