۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

آموزش برق

آموزش برق

آموزش برق در آموزشگاه ادیسون بزرگترین برگزار کننده دوره‌های تخصصی است که تمامی آنها زیر نظر اساتیدی حرفه‌ای با سابقه کار عملی در بازار کار با بیش از ۱۰۰ رشته کاربردی و تخصصی شامل الکترونیک از قبیل تعمیرات تخصصی بردهای صنعتی، خانگی، تعمیرات تخصصی موبایل و کنترل و ابزار دقیق از قبیل پی ال سی و غیره تعمیرات لوازم خانگی: از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی و غیره تاسیسات: از قبیل تعمیرات پکیج دیواری، کولر گازی و غیره برق خودرو از قبیل تعمیرات ایسیو و برق خودرو و آموزش مکانیک خودرو درجه یک و دو، آموزش گیربکس اتوماتیک و دستی خودروهای ایرانی و خارجی، جوشکاری برق و آرگون، نقاشی خودرو، صافکاری همچنین سیستمهای نظارتی و امنیتی از قبیل دوربین مدار بسته، دزدگیر و غیره برق از قبیل برق ساختمان، هوشمند سازی ساختمان، تابلو برق صنعتی و برگزار می‌گردد.

مجتمع فنی و حرفه ای برق ادیسون مفتخر است سالانه بیش از ۵۰۰۰ نیروی کار ماهر و حرفه‌ای را آموزش داده که بیش از ۸۰ درصد آنها جذب بازار کار می‌شوند. در این راستا با تشکیل کلاس‌هایی کاملا مجهز، به همراه تنوع در برگزاری رشته های تخصصی مسیر را برای کسب مهارت تمامی هنرجویان سراسر کشور فراهم نماید.

مجتمع فنی برق ادیسون به عنوان یکی از مجهز ترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در کشور، مجموعه ای از دوره های آموزشی را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و به صورت عملی و کارگاهی برگزار می نماید. دوره های برگزار شده در این آموزشگاه فنی و حرفه ای شامل دوره های نصب، تعمیرات، الکترونیک، برق صنعتی، مکانیک خودرو، برق خودرو، جوشکاری، تاسیسات و طلا و جواهر سازی است.

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون

برق

پردرآمدترین رشته برق

برق

مدرک فنی حرفه ای برق

برق

استاندارد های برق

برق

بار الکتریکی