۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

آیا رشته برق صنعتی سخت است؟

آیا رشته برق صنعتی سخت است؟

رشته مهندسی برق از جمله سخت ترین و مشکلترین رشته های دانشگاهی است. این رشته برای افرادی مناسب است که پایه علمی قوی در زمینه دروس محاسباتی مانند ریاضی و فیزیک دارند. تحصیل در رشته برق صنعتی نیاز به سعی و کوشش فراوان دارد و افراد باید ساعات زیادی را به خواندن دروس اختصاص دهند.

در رشته برق صنعتی معمولا نقشه کشی و نقشه خوانی، کار با نرم افزارهای طراحی، نصب مدارات، محاسبات لازم، استانداردهای جهانی، تعمیرات، عیب یابی و نگهداری و هر آنچه در مورد برق صنعتی باید بدانید آموزش داده می شود.

رشته برق پیش نیاز عملی زیادی نیاز دارد و مکمل تئوری می باشد، که در دانشگاه آموزش داده می شود.

مهندسی برق دارای ۴ گرایش است این گرایش ها عبارتند از:

  1. مهندسی برق گرایش الکترونیک
  2. مهندسی برق گرایش مخابرات
  3. مهندسی برق گرایش قدرت
  4. مهندسی برق گرایش کنترل

برای شرکت در دوره های آموزشگاه ادیسون میتوانید از فرم کنار صفحه، شماره تماس و نام و نام خانوادگی خودتون را وارد کنید و برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و هر سوالی داشتید پاسخگو باشند.

از این لینک هم میتوانید هرچیزی که مرتبط با برق صنعتی هست مشاهده کنید و مقالات در زمینه برق صنعتی که چه کتاب هایی دارد،چه شغل هایی دارد،رشته برق صنعتی هنرستان و در کل رشته برق صنعتی چی هست از این لینک مشاهده کنید و مطالعه کنید -> برق صنعتی

دوره های برق در آموزشگاه ادیسون را از این لینک مشاهده کنید -> دوره های برق

مشاوره پیش ثبت نام هم میتوانید از این لینک اقدام کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و هر سوالی که داشتید با کمال میل پاسخگو شما هستند -> مشاوره دوره های برق

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون