۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

هزینه نصب دوربین مدار بسته به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب دوربین مدار بسته به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل زیادی در میزان هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی منزل و قیمت سیم کشی دوربین مدار بسته دخیل است که در ادامه برخی از مهم ترین آنها می پردازیم:

تعداد دوربین مداربسته: با توجه به میزان بزرگی محل نصب، تعداد دوربین ها تعیین می شود که هر چه این تعداد زیادتر شود هزینه نصب نیز افزایش می یابد.

نوع دوربین مداربسته:انواع دوربین مداربسته با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آنها قابل استفاده از اماکن مختلف اداری، صنعتی، فروشگاه ها یا پارکینگ و … است و با توجه به این فناوری ها هزینه نصب نیز متفاوت خواهد بود.

محل نصب و قرارگیری دوربین مداربسته: شرایط و محل نصب دوربین مداربسته و حتی مسیر کابل کشی دوربین مداربسته نیز از عوامل مهم و تعیین کننده در هزینه کلی نصب دوربین به شمار می رود.

مدت زمان نگهداری و ذخیره تصاویر: مدت زمان معمولی برای ذخیره تصاویر بازه ای بین ۱تا۲هفته است که در صورت نیاز شما می تواند افزایش یابد که این مورد نیز نیاز به تجهیزات سخت افزاری متفاوتی دارد و برهزینه نصب موثر است.

تجهیزات و اتصالات جانبی: تجهیزات و اتصالات جانبی استفاده شده در مراحل نصب دوربین مداربسته نیز بر هزینه نصب و راه اندازی آن دخیل است.

نصب در فضای باز: برای نصب دوربین در فضای خارجی نیاز به عایق بندی دوربین در مقابل رطوبت، باد و … است که این مورد هم بر هزینه نصب موثر است.

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون