۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

آموزشگاه تخصصی برق مشهد

آموزشگاه تخصصی برق مشهد

امروزه دوره های برق صنعتی و ساختمان بسیار متنوع بوده و آموزشگاه های متعددی در کشور به برگزاری این دوره های آموزشی می پردازند. اما سوالی که مطرح می شود این است که بهترین دوره های آموزشی برق صنعتی کدام اند و کدامیک از این دوره ها بازار کار خوب و درآمدزایی دارند؟ با توجه به تنوع بالا این دوره ها سوالی که مطرح می شود این است که کدام دوره ها بازار کار خوبی داشته و بهترین دوره ها برای ثبت نام کدامیک هستند؟

دوره آموزش برق ساختمان

دوره برق ساختمان یکی از بهترین دوره های آموزشی برق و الکترونیک در ایران و تمام دنیا است که بازار کاری عالی و آینده دار دارد و در تعدادی از آموزشگاه برق مشهد برگزار می‌شود. دلیل این امر نیز نقش مهم برق در ساختمان ها می باشد. از آنجایی برق یکی از مهم ترین نیازهای ساختمان می باشد شغل برقکار ساختمان نیز جز مشاغلی است که همواره از بازار کار و درامد خوبی می باشد.

امروزه نیز با رشد پروژه های ساختمانی و پیشرفته شدن سیستم برق در ساختمان ها بازار کار این شغل چشم انداز و آینده بهتری خواهد داشت. در صورتی که علاقه مند به برق ساختمان و این شغل هستید توصیه می کنیم فرصت را از دست ندهید و بهترین آموزشگاه برق ساختمان را شناسایی کرده و در دوره های آموزش برق ساختمان فنی حرفه ای آن ثبت نام کنید.

دوره آموزش برق صنعتی

برق صنعتی در کارخانجات و کارگاه های صنعتی نقش مهمی داشته و بروز مشکل در آن اختلالات بسیاری را در فرایندهای تولید و مونتاژ آنها ایجاد می کند. با توجه به تخصصی بودن این شغل تعداد نیروی متخصص در این حوزه اندک بوده و این موضوع نشان از نقش مهم برقکار صنعتی و اهمیت دوره های آموزش برق صنعتی می دهد.

در صورتی که علاقه مند به کار با برق صنعتی هستید می توانید با یک برنامه ریزی صحیح و شرکت در دوره های آموزش برق صنعتی در آموزشگاهی معتبر در مدت زمان کوتاهی مهارت های لازم برای طراحی، ساخت و مونتاژ تابلوهای برق را به دست آورده و وارد بازار کار این شغل شوید. شما می‌توانید برای پیدا کردن آموزشگاه مناسب به بخش بهترین آموزشگاه برق مشهد مراجعه کنید.

دوره آموزش plc

پی ال سی به عنوان یک کنترل کننده منطق پذیر و قابل برنامه ریزی همانند برق صنعتی نقش مهمی در بخش صنعتی و مدیریت فرایندهای و خط تولید کارخانه های و کارگاه های صنعتی دارد. امروزه کارخانه ها برای مدیریت و برنامه ریزی فرایندها کاری از پی ال سی استفاده می کنند.

برنامه ریزی و مدیریت پی ال سی امری تخصصی بوده و افراد کمی مهارت لازم برای مدیریت آن را دارند، این موضوع به خوبی اهمیت دوره های آموزش پی ال سی را نشان می دهد. این دوره نیز در اکثر آموزشگاه برق مشهد برگزار می‌شود.

در دوره های پی ال سی شما می توانید در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد مفاهیم پی ال سی، برنامه ریزی، برنامه نویسی و مدیریت آن را فرا بگیرید. بنابراین در صورتی که به دنبال راهی برای متحول ساختن آینده شغلی هستید این دوره را فراموش نکنید.

آموزش اتوماسیون صنعتی

یکی از مکمل های مهارتی مرتبط با برق صنعتی ورود به دنیای اتوماسیون صنعتی است. بعد از دوره آموزشی برق صنعتی و آشنایی با  اتوماسیون صنعتی کارآموز در دوره اتوماسیون صنعتی با PLC S7-1200  از خانواده زیمنس آشنا می شود. این PLC  یکی از قدرتمند ترین انواع PLC ها در اتوماسیون صنعتی است که در کشورهای اروپایی بسیار مورد توجه قرار دارد . شما میتوانید دوره های متنوع آموزش اتوماسیون صنعتی مشهد از آموزشگاه ادیسون را از لینک زیر مشاهده کنید و رد هر دوره که خواستید شرکت کنید یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهتر شما را راهنمایی کنند

دوره های آموزش اتوماسیون صنعتی

بهترین آموزشگاه برق مشهد کجاست؟

آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تخصصی برق و الکترونیک ادیسون در سال ۷۷ با هدف ارتقای سطح علمی و کیفی در طراحی های فوق تخصصی برق صنعتی و برق ساختمان تاسیس گردید و با کسب مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت رسمی فعالیت خود را ادامه داده است.

هدف آموزشگاه ادیسون، ارائه آموزش های تخصصی به کارآموزان و توانمند سازی آنها برای اشتغال به صورت خوداشتغالی است. در پایان هر دوره، امکان شرکت کارآموزان در آزمون و دریافت مدرک فنی حرفه ای برای مهارت های گذرانده شده فراهم است. موسسه ادیسون در طی برگزاری دوره های آموزشی و پس از آن در زمینه اشتغال، بهترین مشاوره و پشتیبانی را به کارآموزان ارائه خواهد داد.

این موسسه با بکارگیری اساتید بنام و مجرب که سابقه فعالیت زیادی در صنعت داشته اند بر این هدف است تا مفاهیم صنعتی دانش برق را به صورت عملی به کارآموزان علاقه مند به رشته برق انتقال دهد تا با کسب مهارت لازم در این آموزشگاه بتوانند وارد بازار کار و صنعت شوند.

هم اکنون در استان خراسان ، آموزشگاه برق و برق قدرت ادیسون به عنوان تخصصی ترین مرکز I. آموزش دوره های تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری II . تنها مرکز دارای مجوز رسمی برگزاری دوره های برق شناخته میشود. در راستای رسیدن به این هدف بستر های سخت افزاری و تجهیزات مدرن مورد نیاز را تهیه و در کارگاه های مرکزی و شعب ، مستقر نموده است و هیات علمی متناسب و فرهیخته که بهترین اساتید دانشگاه ها و صاحبان تجربه در صنعت و بازار ، به شمار می روند را جذب نموده و به تحقیق در راستای بدست آوردن راهکار نوین در زمینه تدریس ، تحقیق ، طراحی و همچنین انتقال دست آورد ها به متقاضیان اقدام نموده است.

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون

برق

آموزش برق صنعتی