۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

آموزش برق صنعتی

آموزش برق صنعتی

برق صنعتی | Industrial power چیست؟ برق صنعتی ، به برقی که در صنعت به کار گرفته میشود یا علم و تخصصی که به کاربرد برق در صنعت می پردازد اشاره می کند. البته ، این تعریف گاهی دقیق به نظر نمی رسد زیرا در برق ساختمان ها نیز از ادوات و مدارهای برقی و حتی اتوماسیون صنعتی استفاده میشود ( مانند پمپ های آب و آسانسورها ). هنچنین، قسمتی از اتوماسیون صنعتی هم شامل برق صنعتی می شود؛ زیرا طبق تعریف اتوماسیون صنعتی که به معنی اتوماتیک کردن فرایندهای صنعتی با استفاده از کامپیوتر یا یکسری از ادوات مخصوص است ، میتوان گفت که در برق صنعتی هم این خودکار سازی فرایندها وجود دارد.

اگر بخواهیم برق صنعتی را به زبان ساده تعریف کنیم ، باید بگوییم که برق صنعتی یعنی کنترل سه فازی که وارد یک کارخانه یا کارگاه صنعتی می شود. این کنترل باعث می شود بتوانیم از برق سه فاز برای روشن و خاموش کردن یکسری تجهیزات صنعتی و تامین توان مورد نیازشان استفاده کنیم. در این مقاله تخصصی قصد داریم به مباحثی مانند تعریف برق صنعتی، آموزش تابلو برق صنعتی، PLC ، آموزش کامل برق صنعتی و برق صنعتی درجه یک و دو بپردازیم.

آموزشگاه ادیسون با بیش از ۲۳ سال تجربه و با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان اولین آموزشگاه برق صنعتی در شرق کشور به ساده ترین شکل ممکن توانسته است کارآموزان بسیار زیادی را وارد بازار کار نماید.
مباحث این دوره آموزشی طوری طراحی شده است که هر فرد در هر سطحی از دانش علاقمند است در تمام جلسات دوره شرکت نماید.
پیش نیاز این دوره تنها مباحث ابتدایی ریاضی است که این مباحث در همان ابتدای دوره در یک جلسه آموزش داده می شود .
در طی اجرای دوره های آموزشی، یک تا سه بازدید تخصصی برای کارآموزان در نظر گرفته می شود تا کارآموزان بتوانند در محیط واقعی ، کاربرد این مهارت و فرآیند اجرای کار را ببینند.
یکی از مزیت های این دوره آموزشی این است که دارای گواهینامه فنی و حرفه ای است و این گواهینامه قابل ترجمه است و برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند به عنوان رزومه مهارتی محسوب می شود.

برای دیدن کامل این دوره بروی لینک روبرو کلیک کنید آموزش برق صنعتی

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون