۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
برق

دوره اتوماسیون صنعتی (آموزش plc)

دوره اتوماسیون صنعتی (آموزش plc)

دوره های آموزشی تخصصی برق ، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی

متخصص پی ال سی،شغلی که میتوانید به آن افتخار کنید!
آموزش PLC ( پی ال سی ) یکی از دوره های آموزشی پرطرفدار بوده که به علت درآمد زایی بالایی که دارد در سراسر جهان از محبوبیت بسیاری برخوردار است و بسیاری از افراد تمایل به انجام فعالیت در این حوزه دارند. PLC را به عنوان کنترل کننده منطقی برنامه پذیر می شناسند و از آن در صنایع مختلف جهت کنترل فرآیندها استفاده می کنند. صنایع مختلف مانند صنایع غذایی، خودروسازی، صنعت پوشاک و غذا و … نیازمند افراد پی ال سی من می باشند و بازار کار این رشته بسیار پر رونق می باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای ادیسون اقدام به برگزاری این دوره ها با استفاده از مدرسان و متخصصین حرفه ای و با تجربه می نماید و افراد علاقمند به این رشته را به بازار کار معرفی می کند.

این دوره به صورت عملی و در کارگاه بوده و با هدف ورود هنرجو به بازار کار می باشد. ما علاوه بر آموزش پشتیبانی مادام از دانش پذیران داریم تا آموزش آنها کامل شود.

آموزش تخصصی PLC با مجهزترین تجهیزات آموزشی در شرق کشور

دوره های عمومی در مشهد در دو مرکز آموزش ارائه می گردد که یکی از مراکز در پایان دوره مدرک رسمی و قابل ترجمه از سازمان آموزش فنی و حرفه ای ارائه داده و مرکز دیگر مدرک رسمی و قابل ترجمه از وزارت علوم ارائه می دهد . کلیه دوره ها با تجهیزات آموزشی این شرکت که مجهزترین تجهیزات شرق کشور می باشد،برگزار می گردد .
دوره های آموزشی در استانداردهای مختلف و مبتنی بر سیستم های کنترل مختلف زیمنس به شرح زیر برگزار می گردد .

PLC خانواده S7-300 زیمنس
PLC خانواده S7-1200 زیمنس
PLC خانواده S7-400 زیمنس
PLC خانواده S7-1500 زیمنس
PLC خانواده LOGO زیمنس

آموزشها به صورت ۱۰۰ درصد عملی و با استفاده از تجهیزات استاندارد به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی برگزار می گردد .

سر فصل های دوره PLC

دوره های PLC و HMI به یکی از سه روش زیر انجام می شود
روش اول:
۱- دوره مقدماتیplc
۲-دوره پیشرفتهplc
۳- دوره مانیتورینگHMI
روش دوم:
۱-دوره برنامه نویسی جامع plc
۲-دوره مانیتورینگHMI
روش سوم:
۱- دوره جامع و کامل (صفر تا صد)
برنامه نویسی PLC و HMI
روش چهار:
دوره تخصصی و جامع اتوماسیون کار صنعتی
برنامه نویسی plc طراحی و برنامه نویسی مانیتورینگ hmi و درایو اینورتر drive
برنامه نویسی PLC و HMI برند دلتا DELTA
برنامه نویسی PLC و HMI
برند زیمنس مدل S7-300
برنامه نویسی PLC و HMI
برند زیمنس مدل S7-1200 با نرم جدید زیمنس تیا پروتال TIA
برنامه نویسی PLC و HMI
برند فتک Fatek
برنامه نویسی PLC و HMI
برند ال اس LS (کره جنوبی)
درایو های اینورتر Inverter Drive
کنترل دور VFD

با اضافه شدن نرم افزار تیا پورتال در اتوماسیون صنعتی، امکانات بسیار زیادی در نحوه برنامه نویسی ظهور پیدا کرد و در این نرم افزار شما می توانید امکانات بسیار جالبی وجود دارد که شما می توانید برنامه خود را با سرعت زیاد بنویسید این نرم افزار قابلیت شبیه سازی همزمان چند PLC و HMI را دارد که شما برنامه نوشته شده در PLC و HMI را می توانید در محیط شبیه ساز تست کنید محیط شبیه ساز PLC SIM مخصوص PLC های زیمنس و محیط شبیه ساز HMI ، Wincc RUN TIME می باشد مخاطبان کلیه دانشجویان رشته برق، کنترل ابزار دقیق، الکترونیک مهندسین برق در کارخانجات متقاضیان کار در صنعت برق دانش آموزان رشته برق و کلیه علاقه مندان به اتوماسیون صنعتی

آموزش plc ،  و دوره جامع اتوماسیون صنعتی دو مرتبه در ماه آغاز می شود. دوره اتوماسیون صنعتی plc ، بهترین گزینه برای ورود به بازار کار پر درآمد و پر سود همان طور که می دانید ، در بازار ایران ، دوره اتوماسیون صنعتی PLC زیمنس ، دلتا ، فتک ، ایتک و…کاربرد فراوانی دارد. آموزشگاه فنی تخصصی ادیسون با برگزاری دوره آموزشی plc به صورت جامع و کامل و دوره جامع اتوماسیون صنعتی در خدمت شماست. لازم به ذکر است که در پایان دوره آموزش plc و دوره plc فنی حرفه ای  مدرک بین المللی فنی حرفه ای و قابل ترجمه ارائه می شود.

در این دوره plc فنی حرفه ای خدمات زیر ارائه می شود : -ارائه آموزش تخصصی توسط اساتید مجرب با بیش از ۲۰ سال سابقه آموزش و تالیف کتب آموزشی تخصصی در زمینه PLC -ارائه دهنده دوره plc فنی حرفه ای ، آموزشی تخصصی اتوماسیون صنعتی ، شبکه سازی صنعتی با بیش از ۲۰ سال سابقه آموزش – ارائه مدرک از وزارت علوم یا سازمان فنی و حرفه ای – مجهزترین مرکز آموزش اتوماسیون در شرق کشور -ارائه دوره ها به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی ، عمومی دوره اتوماسیون صنعتی و آموزش plc با قیمت مناسب

همین الان میتوانید از فرم داخل صفحه مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

از این طریق میتوانید دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی آموزشگاه ادیسون را مشاهده کنید

دوره آموزش اتوماسیون صنعتی

 

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون