۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
کارور ICDL

آموزش ICDL یکی از حرفه های مهارتی در حوزه کامپیوتر است که در آن هفت مهارت بسیار کاربردی و عمومی کامپیوتر را آموزش می دهد. معمولا یکی از شرایط استخدام در شرکت های خصوصی و دولتی داشتن مهارت ICDL است و آموزشگاه ادیسون این مهارت را به عنوان شروع هر کسب و کاری پیشنهاد می دهد.

در این دوره آموزشی کارآموز به  هفت مهارت اصلی کامپیوتر مسلط می شود :  مفاهیم ابتدایی در فناوری اطلاعات، آشنایی با مفهوم   Windows، تسلط بر Word مایکروسافت، تسلط بر صفحات گسترده EXCEL ، آشنایی با مفهوم پایگاه داده ( مقدمه ای بر Access مایکروسافت)، ارائه مطالب ( Power Point)، اطلاعات و ارتباطات ( خدمات اطلاعاتی شبکه – اینترنت و پست الکترونیک)

تمام عزیزانی که قصد کار خود اشتغالی دارند باید به چند مهارت مهم  در بازار کار  مسلط باشند یکی از این مهارت ها، کاربر ICDL  است بعد از گذراندن این مهارت کارآموز می تواند وارد دنیای بزرگ فناوری اطلاعات شود که شامل فتوشاپ، اتوکد، برنامه نویسی کامپیوتر، طراحی سایت و …

بسیاری از کارآموزان آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و در همه کشورهای دنیا  مهارت های کامپیوتر و IT حائز اهمیت است.

بنابراین داشتن این مهارت ها می تواند از نظر شغلی بسیار ارزشمند باشد. تمام علاقمندان به حوزه کامپیوتر و سایر شاخه های مهندسی و دانشجویان مهندسی در هر گرایشی می توانند در این حرفه وارد شوند.

گذراندن مکمل های مهارتی زمان زیادی نمی برد اما  شما را حرفه ای خواهد کرد  بنابراین با اعتماد به نفس خوبی می توانید در کسب و کارتان وارد شوید.

بعد از پایان این دوره ، آموزش فتوشاپ، اتوکد، برنامه نویسی ویژوال بیسیک و سایر حرفه های مرتبط با اهداف شغلی توسط مشاوره آموزشگاه ادیسون  پیشنهاد می شود.

یکی از مزیت های این دوره آموزشی این است که دارای گواهینامه فنی و حرفه ای است و این گواهینامه قابل ترجمه است و برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند به عنوان رزومه مهارتی محسوب می شود.

بکی دیگر از مزایای گذراندن این دوره در آموزشگاه ادیسون دریافت فیلم ضبط شده در پایان هر جلسه می باشد که شما را از استرس تاخیر ، غیبت یا حتی یاد نگرفتن آنی رها می کند و می توانید در منزل با مشاهده این فیلمها خود را به مبحث جلسه آتی برسانید .

پادکست کارور ICDL

شهریه دوره

تماس بگیرید

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان کارور ICDL

خانم مهندس زهره مرغزار مدرس و مربی کامپیوتر و دپارتمان فناوری اطلاعات(کامپیوتر)

دستاوردهای کارور ICDL

با توجه به اینکه بیش از 90 درصد مشاغل به کامپیوتر مرتبط است هر کارآموز متناسب با اهداف شغلی خود به این مهارت نیاز دارد.

یکی از جذابیت های این دوره، آشنایی با هفت مهارت عمومی در کامپیوتر است که هر کدام می تواند کاربرد زیادی را داشته باشد.

هر فرد باید به تایپ فارسی و لاتین برای مکاتبات اداری و سایر امور مسلط باشد که نحوه کار در محیط نرم افزار بخشی از این دوره آموزشی است .

یکی از مهارت های مهم برای تایپیست ها ، تایپ سریع ده انگشتی است که در این دوره آموزشی به عنوان اشانتیون آموزش داده می شود.

داشتن مهارت ICDL در کنار سایر مهارت های فتوشاپ و ... می تواند در امر خوداشتغالی مفید باشد. دفتر خدمات فنی جهت تایپ و تکثیر و چاپ کتاب، نمونه ای از مشاغل این مهارت می باشد.

حدود 60 درصد کارآموزان رشته برق آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و کارآموزان بسیار زیادی هم توانسته اند با گذراندن این دوره در کنار مهارت های اصلی در کشورهای آلمان ، کانادا، استرالیا، ایتالیا و ... مشغول به کار شوند. آموزشگاه برای این عزیزان برنامه ویژه ای دارد تا هرچه سریعتر بتوانند در این امر اقدام نمایند.

سوالات متداول کارور ICDL

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان کارور ICDL