۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
آموزش حسابداری رایانه کار مالی
حسابداری

آموزش حسابداری رایانه کار مالی

ثبت نام دوره حضوری 10 % تخفیف

در دوره رایانه کار مالی یا نرم افزار مالی کارآموزان می توانند تمامی مباحثی را که طی ۳ دوره حسابداری مقدماتی و حسابداری تکمیلی و حسابداری حقوق و دستمزد، گذرانده اند  را به صورت عملی با استفاده از نرم افزار حسابداری انجام دهند.

در واقع می توان گفت این دوره تکمیل کننده دوره های قبل می باشد و با توجه به اینکه در همه شرکت ها حسابداری با نرم افزار انجام می شود ضرورت دارد این دوره آموزشی با دقت و تسلط بیشتری کار شود.

در واقع هدف اصلی این دوره آموزشی آماده کردن گزارش های مالی است که اطلاعاتی در مورد عملکرد شرکت به اشخاص خارجی مثل مدیران و مقامات مالیاتی ارائه می دهند.

امروزه با توجه به سیستمی شدن تمامی کارها، حسابداران نیز باید توانایی کار با نرم افزار مالی را بدانند.

پادکست آموزش حسابداری رایانه کار مالی

شهریه دوره

1,017,000 تومان

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان آموزش حسابداری رایانه کار مالی

خانم شقایق جوانمردی قهدریجانی با حدود 8 سال تجربه مفید در امور آموزش حسابداری، تسلط در امور حسابداری شرکت ها و خدمات آموزشی مرتبط با امور مالی، تجربه مفید در امور مالی و اداری آموزشگاه های فنی و حرفه ای و ارشاد

دستاوردهای آموزش حسابداری رایانه کار مالی

سوالات متداول آموزش حسابداری رایانه کار مالی

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان آموزش حسابداری رایانه کار مالی