۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
آموزش برقکار صنعتی

برق صنعتی یکی از مهارت های بسیار مهمی است که در تمام دنیا کاربرد بسیار مهم و اساسی دارد تمام کارخانجات صنعتی و تولیدی و موتورخانه ها و تاسیسات حرارتی و برودتی و تابلو های برق و اتوماسیون صنعتی وابستگی زیادی به برق صنعتی دارد و از این جهت دانش این مهارت می تواند جایگاه ویژه ای در صنعت ایجاد کند.تمام علاقمندان به حوزه برق و دانشجویان و مهندسین برق در هر گرایشی به این مهارت نیازمند است حتی بسیاری از دانشجویان مکانیک و تاسیسات و همینطور مهندسین صنایع به این مهارت نیازمندند.
تکنسین های برق صنعتی محبوبیت خاصی در صنایع دارند و از نظر موقعیت شغلی توانسته اند درآمد بسیار خوبی هم کسب نمایند.بعضی ها معتقد هستند این مهارت بسیار سخت و پیچیده است اما به صراحت می توان گفت اینطور نیست و برای ورود به این حوزه کافیست الفبای ورود به این حرفه را به خوبی درک نمائید آموزشگاه ادیسون با بیش از ۲۳ سال تجربه و با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان اولین آموزشگاه برق صنعتی در شرق کشور به ساده ترین شکل ممکن توانسته است کارآموزان بسیار زیادی را وارد بازار کار نماید.
مباحث این دوره آموزشی طوری طراحی شده است که هر فرد در هر سطحی از دانش علاقمند است در تمام جلسات دوره شرکت نماید.
پیش نیاز این دوره تنها مباحث ابتدایی ریاضی است که این مباحث در همان ابتدای دوره در یک جلسه آموزش داده می شود .
در طی اجرای دوره های آموزشی، یک تا سه بازدید تخصصی برای کارآموزان در نظر گرفته می شود تا کارآموزان بتوانند در محیط واقعی ، کاربرد این مهارت و فرآیند اجرای کار را ببینند.
یکی از مزیت های این دوره آموزشی این است که دارای گواهینامه فنی و حرفه ای است و این گواهینامه قابل ترجمه است و برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند به عنوان رزومه مهارتی محسوب می شود.

پادکست آموزش برقکار صنعتی

شهریه دوره

11,082,000 تومان

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان آموزش برقکار صنعتی

آقای مهندس غلامحسن سامی مدیر و موسس و مربی برق

آقای مهندس مهرداد بیناباجی مدرس و مربی برق و دپارتمان برق

آقای مهندس بهزاد منصوری کارشناس و مربی برق و دپارتمان برق

دستاوردهای آموزش برقکار صنعتی

مشاغل مرتبط با این حرفه شامل تابلو سازی برق، صنایع ماشین سازی ، سرویس و نگهداری خطوط تولید ، صنایع بسته بندی، تاسیسات حرارتی و برودتی و ... می باشد.

یکی از مباحث آموزشی این دوره، آشنایی با اتوماسیون صنعتی با PLC-LOGO می باشد این PLC مربوط به شرکت زیمنس آلمان است که کارآموزان به راحتی درک بسیار خوبی از اتوماسیون صنعتی پیدا می کنند .این قسمت یکی از جذابترین مباحث این دوره است و باعث می شود کارآموزان بتوانند در بسیاری از پروژه ها با اعتماد به نفس خوبی وارد شوند.

طراحی مدارات فرمان و قدرت و راه اندازی موتورهای سه فاز و تکفاز بصورت دستی و اتوماتیک، عیب یابی مدارات مباحث پایانی این دوره می باشد.

بعد از پایان این دوره کارآموز می تواند محاسبات دقیق لوازم الکتریکی مورد نیاز در پروژه های برقی و همچنین لیست لوازم مصرفی و ابزار آلات را جهت مونتاژ تابلو و نصب و راه اندازی انجام دهد.

با توجه به اینکه محتوای دوره برق صنعتی بسیار کاربردی و متنوع است کارآموز می تواند به راحتی در هر زمینه ای که به آن علاقمند است برای خود کسب و کاری را راه اندازی نماید.آموزشگاه ادیسون در این جهت با کارآموز همراه و پشتیبان خواهد بود.

حدود 60 درصد کارآموزان رشته برق آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و کارآموزان بسیار زیادی هم توانسته اند با گذراندن این دوره در کشورهای آلمان ، کانادا، استرالیا، ایتالیا و ... مشغول به کار شوند. آموزشگاه برای این عزیزان برنامه ویژه ای دارد تا هرچه سریعتر بتوانند در این امر اقدام نمایند.

این مهارت تنه اصلی ورود به بازار کار است و البته گذراندن مکمل های مهارتی طراحی مدارات برق با نرم افزار EPLAN و اتوماسیون صنعتی با PLC های دلتا یا زیمنس و مانیتورینگ در بازار صنعت تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت.

سوالات متداول آموزش برقکار صنعتی

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان آموزش برقکار صنعتی