۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
آموزش برقکار ساختمان

آموزش برق ساختمان یکی از مهارت های بسیار کاربردی در صنعت ساختمان است. تمام ساختمان ها ، مجتمع ها و برج ها در هر سطحی که باشند با برق ساختمان جلوه پیدا میکند و این بیانگر این است که  هر جا که ساخت و سازی باشد برق ساختمان هم  کاربرد بسیار مهم و اساسی دارد. بنابراین داشتن این مهارت می تواند از نظر شغلی بسیار ارزشمند باشد. تمام علاقمندان به حوزه برق و دانشجویان و مهندسین برق در هر گرایشی می توانند در این حرفه وارد شوند.

برق ساختمان یک کار اجرایی و پروژه ای است و کسانیکه علاقمندند در کارهای پروژه ای فعالیت کنند برق ساختمان یکی از مواردی است که می توان پیشنهاد کرد. بعضی ها معتقد هستند این مهارت بسیار سخت و پیچیده است اما به صراحت می توان گفت اینطور نیست و برای ورود به این حوزه کافیست الفبای ورود به این حرفه را به خوبی درک نمائید  آموزشگاه ادیسون با بیش از دو دهه تجربه و با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان اولین آموزشگاه برق صنعتی در شرق کشور به ساده ترین شکل ممکن توانسته است کارآموزان بسیار زیادی را وارد بازار کار نماید.

مباحث این دوره آموزشی طوری طراحی شده است که هر فرد در هر سطحی از دانش علاقمند است در تمام جلسات دوره شرکت نماید.

پیش نیاز این دوره تنها مباحث ابتدایی ریاضی است که این مباحث در همان ابتدای دوره در یک جلسه آموزش داده می شود .

در طی اجرای دوره های آموزشی، یک تا سه بازدید تخصصی برای کارآموزان در نظر گرفته می شود تا کارآموزان بتوانند در محیط واقعی ، کاربرد این مهارت و فرآیند اجرای کار را ببینند.

یکی از مزیت های این دوره آموزشی این است که دارای گواهینامه فنی و حرفه ای است و این گواهینامه قابل ترجمه است و برای عزیزانی که قصد مهاجرت دارند به عنوان رزومه مهارتی محسوب می شود.

پادکست آموزش برقکار ساختمان

شهریه دوره

9,033,000 تومان

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان آموزش برقکار ساختمان

آقای مهندس بهزاد منصوری کارشناس و مربی برق و دپارتمان برق

آقای مهندس غلامحسن سامی مدیر و موسس و مربی برق

آقای مهندس مهرداد بیناباجی مدرس و مربی برق و دپارتمان برق

دستاوردهای آموزش برقکار ساختمان

مشاغل مرتبط با این حرفه شامل دوربین مداربسته، سیستم اعلام حریق، سیستم اعلام سرقت، مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، آسانسور، تاسیسات و ... می باشد.

یکی از مباحث آموزشی این دوره، آشنایی با قوانین و مقررات نطام مهندسی و حساسیت مهندسین ناظر در رعایت اصول ایمنی و حفاظت است.

طراحی نقشه ها و اصول شناسایی تجهیزات در نقشه ها و در مجموع نقشه خوانی یکی از مواردی است که باید یه آن مسلط بود. البته در این دوره آموزشی اصول قواعد نقشه و درک نقشه هوانی آموزش داده می شود و طراحی نقشه ها با نرم افزار های مرتبط مانند اتوکد، در دوره های دیگری آموزش داده می شود.

بعد از پایان این دوره کارآموز می تواند محاسبات دقیق لوازم الکتریکی مورد نیاز در پروژه های برقی و همچنین لیست لوازم مصرفی و ابزار آلات را جهت اجرای کار را انجام دهد.

با توجه به اجرایی بودن مهارت برقکار ساختمان ضروری است کارآموز در پروژه های اجرایی بصورت کارورزی فعالیت داشته باشد تا با امور کار و حساسیت های کار آشنا شود. در این صورت می تواند تجربه های بسیار خوبی کسب نماید و به راحتی در این زمینه برای خود کسب و کاری را راه اندازی نماید.آموزشگاه ادیسون در این جهت با کارآموز همراه و پشتیبان خواهد بود.

حدود 60 درصد کارآموزان رشته برق آموزشگاه ادیسون برنامه مهاجرتی دارند و کارآموزان بسیار زیادی هم توانسته اند با گذراندن این دوره در کشورهای آلمان ، کانادا، استرالیا، ایتالیا و ... مشغول به کار شوند. آموزشگاه برای این عزیزان برنامه ویژه ای دارد تا هرچه سریعتر بتوانند در این امر اقدام نمایند.

این مهارت تنه اصلی ورود به بازار کار است و البته گذراندن مکمل های مهارتی مانند طراحی نقشه های برق با نرم افزار اتوکد، دوربین مداربسته،اعلام حریق، اعلام سرقت و هوشمند سازی ساختمان و ... در بازار صنعت تاثیر بسیار خوبی خواهد داشت.

سوالات متداول آموزش برقکار ساختمان

+ بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان آموزش برقکار ساختمان