۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
کامپیوتر

دوره آموزش فتوشاپ مبتدی تا پیشرفته +مدرک فنی حرفه ای

دوره آموزش فتوشاپ مبتدی تا پیشرفته +مدرک فنی حرفه ای

به لاتین (photoshop) یک ویرایشگر گرافیکی شطرنجی است که در سال ۱۹۸۸ توسط توماس (thomas) و جان نول (john knoll) به وجود آمد.

کلاس فتوشاپ در مشهد آموزشگاه ادیسون با آموزش مطالب کاربردی برای شروع کسب و کار در زمینه های:

عکاسی روتوش ، طراحی و تبلیغات سایت ، طراحی محتوای اینستاگرام و هرجایی که لازم باشد یک عکس طراحی شود به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه و سریعترین زمان وارد بازار کار شوید.

کاربرد فتوشاپ در کسب و کار

امروزه با افزایش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ ، شما برای معرفی خدمات خود نیاز به طرح های گرافیکی دارید تا بتوانید از آن ها رونمایی کنید و این امر نیاز به یادگیری فتوشاپ دارد.

به طور کلی حدود ۴۰% موفقیت در بیزینس ها به تبلیغات بصری بستگی دارد که با یادگیری فتوشاپ می توانید به راحتی کسب و کار خود را توسعه دهید.

بهترین آموزش فتوشاپ در مشهد

بهترین آموزش فتوشاپ قطعا آموزشی است که در آن یک سری معیار ها رعایت شده باشد و مطالب کاربردیتر آموزش داده شود.

معیار هایی مثل مدرس ، زمان آموزش ، پشتیبانی ، کلاس حضوری و آنلاین و هزینه که آموزشگاه ادیسون با فراهم کردن بهترین شرایط این آموزش را به شما عزیزان ارائه می دهد.

بهترین سایت آموزش فتوشاپ

پیدا کردن بهترین سایت آموزش فتوشاپ قطعا کار راحتی نیست اما در اینجا چند سایت آموزش فتوشاپ به شما معرفی می کنیم که از نظر کاربران رتبه خوبی کسب کرده ان :

سایت psdstack که یک آموزش کامل به ویژه در زمینه کسب و کار منتشر کرده است.

سایت hubspot این سایت بیشتر برای کسانی مناسب است که کمی تخصصی تر با فتوشاپ کار می کنند زیرا شامل ترفند های جالب و پیچیده است.

سایت digitalartsonline یکی از بهترین سایت ها برای آموزش فتوشاپ بخصوص در زمینه های هنری و ترفند های جالب برای کار های گرافیکی است.

بهترین آموزشگاه فتوشاپ در مشهد

بهترین آموزشگاه فتوشاپ در مشهد از نگاه کاربران و میزان رضایت هنرجویان آموزشگاه ادیسون می باشد.

موسسه ادیسون با داشتن کلاس های مجهز و با امکانات بروز ، بهترین و جامع ترین آموزش را به شما عزیزان ارائه می دهد.

قیمت کلاس فتوشاپ در مشهد

قیمت کلاس فتوشاپ در مشهد به موارد مختلفی از جمله تعداد جلسات ، کیفیت و اعتبار آموزشگاه ، تخصص اساتید ، مدرکی که ارائه داده می شود و … بستگی دارد.

پیشنهاد می کنم برای اطلاع از هزینه ، مدت زمان ، اساتید و مشاوره رایگان با کارشناسان ما با واتساپ و یا از طریق تماس در ارتباط باشید.

۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰

پکیج آموزش فتوشاپ

پکیج آموزش فتوشاپ موسسه ادیسون شامل مباحث پایه و مبتدی و موارد پیشرفته تر می باشد تا شما عزیزان در هر سطحی هستید بتوانید مطالب را به خوبی یاد بگیرید.

علاوه بر آن پکیج های ما دارای پشتیبانی می باشند تا هر مشکل یا سوالی برای شما عزیزان پیش آید در کمترین زمان شما را راهنمایی کنند.

 

نوشته شده توسط

آقای مهندس جلال رضایی چاهوکی مدیریت سایت آموزشگاه ادیسون