۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری
حسابداری

آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری

ثبت نام دوره حضوری 10 % تخفیف

حسابداری حقوق و دستمزد جزو مباحث تخصصی و کاربردی رشته حسابداری می باشد.

پیش نیاز این دوره نیز حسابداری مقدماتی است.

حقوق و دستمزد مبالغی است که مدیر یک کسب ‌و کار باید برای یک دوره معین به کارکنان خود بپردازد و معمولاً توسط بخش حسابداری یا کارگزینی یک شرکت مدیریت‌ می ‌شود.

امروزه به دلیل اینکه مباحث بیمه و مالیاتی در رابطه با حقوق از اهمیت بالایی برخوردار است، این حرفه در بین حسابداران بسیار حائز اهمیت می باشد.

از این رو آموزشگاه ادیسون برای کارآموزان عزیز این فرصت رو فراهم کرده تا بعد از گذراندن حسابداری مقدماتی در این دوره شرکت کنند.

پادکست آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری

شهریه دوره

2,200,000 تومان

مدت آموزش

3 ماه

مدرسان آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری

دستاوردهای آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری

سوالات متداول آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری

بله، بعد از پایان دوره، کارآموزان با شرکت در آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور و با کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه فنی حرفه ای برای آنها صادر می شود.

هر یک از مهارت های آموزشگاه ادیسون، همزمان به صورت تئوری و عملی برگزار می شود. فراگیران در بخش تئوری با مفاهیم پایه و اولیه دوره آشنا می شوند و در بخش عملی، آن مفاهیم را به کار می گیرند.

بله، امکان پرداخت اقساطی برای هر دوره آموزشی وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه پرداخت، با آموزشگاه در تماس باشید.

مدارک ارائه شده از موسسه ادیسون، تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است که بین المللی بوده و قابل ترجمه برای سایر کشورها است.

نظرات کارآموزان آموزش حقوق و دستمزد در حسابداری