۰۵۱۳۸۹۴۶۱۱۰
مشهد، چهارراه صیاد شیرازی، بین پیروزی ۶۳ و ۶۵ پلاک ۱۸۷
بازدید برق و اتوماسیون صنعتی
اخبار آموزشگاه

بازدید برق و اتوماسیون صنعتی

بازدید سه ساعته بسیار عالی و کاربردی مطابق سرفصل های آموزشی بازدید از یک خط تولید کارخانه در شهرک صنعتی چناران رو برنامه ریزی و اجرا کردیم که خودش به تنهایی یک دوره آموزشی محسوب می‌شد.

۵ مورد مهم در این بازدید اهمیت ویژه ای داشت:

۱.کاربرد برق صنعتی در کارخانجات و خطوط تولید از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و کارآموزان دوره برق صنعتی جایگاه ویژه ای در صنعت دارند. ۲. وجود PLC ها در مکانیزه کردن خطوط تولید برای کارخانه دار حائز اهمیت بوده و نیاز بسیار زیادی به نیروی متخصص در امر اتوماسیون دارند.
۳. شناخت ماهیت و تجهیزات ابزار دقیق مانند سنسورها شیر برقی ها و … کمک بسیار خوبی برای مکانیزه کردن خطوط تولید است داشتن این دانش و مهارت برای کارآموزان ضروری است.
۴. در مجموعه صنعتی گاها از سیستم های مختلفی برای اتوماسیون استفاده می شود اغلب برق صنعتی کاربرد دارد اما بعضی قسمت ها از سیستم های پنوماتیک هیدرولیک و AVR و انواع روش های دیگر استفاده می شود.
۵. اینورتر ها و HMI ها برای مانیتورینگ کردن خطوط تولید بسیار مهم و کاربردی است و به راحتی می توان از این ابزار در کنترل فرآیند بهره برد

آموزش اتوماسیون صنعتی با PLC-DELTA پیشرفته

یکی از مکمل های مهارتی مرتبط با برق صنعتی ورود به دنیای اتوماسیون صنعتی است. بعد از دوره آموزشی برق صنعتی و دوره اتوماسیون صنعتی با PLC-DELTA مقدماتی کارآموز در دوره پیشرفته با مفاهیم عمیق تری در صنعت اتوماسیون آشنا می شود

15 % تخفیف
اطلاعات بیشتر